Koordynator projektu PO KL – Poznań

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (PAIP)

PAIP (Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości) pilnie poszukuje

Koordynatora projektu realizowanego w ramach POKL w woj. Wielkopolskim.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej
  • Realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • Nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów współfinansowanych z PO KL
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie baz danych projektu
  • Koordynacja działań projektowych: rekrutacja, promocja, współpraca z uczelniami wyższymi z województwa
  • Bieżąca sprawozdawczość i monitoring finansowy projektu
  • Kompleksowe sporządzanie wniosków o płatność i prowadzenie ewidencji bieżących wydatków budżetowych w ramach projektu
  • Zapewnienie płynności finansowej
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą
  • Planowanie finansów i sporządzanie harmonogramów płatności
  • Sporządzanie umów z usługodawcami
  • Monitoring spływających faktur
  • Prowadzenie strony projektu, promocja projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Aktualnej wiedzy z zakresu funduszy UE
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu projektów UE
  • Biegła obsługa komputera
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność oraz sumienność
    Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojego CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 18. stycznia 2012. do godz. 10.00 na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem koordynator Poznań.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEJ KWOTY WYNAGRODZENIA NETTO ZA PODJĘCIE PRACY

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.