Koordynator projektów

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Bydgoszcz
Bydgoskie Centrum Reklamy

Bydgoskie Centrum Reklamy poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem konsultantów telefonicznych
  • Motywowanie podległego zespołu
  • Egzekwowanie realizacji zadań
  • Rekrutacja telemarketerów pracujących stacjonarnie i zdalnie
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Ścisła współpraca z zarządem
  • Współpraca z grafikiem
  • Kontakt z reklamodawcami
  • Tworzenie raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenie w telemarketingu sprzedażowym
  • Zorientowanie na cel i klienta
  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik negocjacji
  • Kreatywność i umiejętność wypracowywania skutecznych rozwiązań w zakresie strategii sprzedaży
  • Świetna organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV, LM) na adres mailowy: [email protected]