Koordynator/Koordynatorka sieci współpracy i doskonalenia nauczycieli

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Wałbrzych
Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej

Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej poszukuje osób na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach sieci,
  • pozyskanie ekspertów zewnętrznych/specjalistów,
  • bieżące moderowanie sieci, w tym forum dyskusyjnego oraz forum wymiany doświadczeń dla uczestników (praca na platformie),
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z organizacją szkoleń/konsultacji/spotkań sieci,
  • udostępnianie materiałów dydaktycznych (praca na platformie),
  • dokumentowanie podejmowanych działań,
  • przygotowanie sprawozdań i archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:

  • samodzielność, doskonałe umiejętności organizacyjne i planowanie pracy własnej,
  • doświadczenie w moderowaniu i prowadzeniu spotkań z wykorzystaniem platformy internetowej,
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych,
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera w zakresie programów MS Office: Word, Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, młodym i przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,aAtrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłania CV wraz z Listem Motywacyjnym, na adres mailowy: [email protected]. W tytule maila prosimy dopisać „Zgłoszenie- koordynator sieci”. Prosimy o umieszczenie w aplikacjach klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.