Koordynator/koordynatorka projektu

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Koszalin
Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych

Zespół Koszalińskiego Centrum poszukuje:

Koordynatora/koordynatorki projektu

Przewidywany termin zatrudnienia: od stycznia 2014 r.
Umowa: na czas określony z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja i sprawowanie całościowego nadzoru nad realizacją projektu,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Instytucją Pośredniczącą (Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej),
  • sporządzanie sprawozdań okresowych i ostatecznego,
  • monitoring postępu realizacji projektu,
  • rekrutacja uczestników do projektu,
  • kontakt z podwykonawcami,
  • bieżący kontakt i nadzór nad pracą kadry projektowej.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w realizacji projektów unijnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • szkolenia z zakresu POKL (Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki),
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Mile widziane:

  • doświadczenie w działaniach na rzecz innych osób, społeczności lokalnej, działalności wolontarystycznej, konsultacjach społecznych,
  • zainteresowanie tematyką III sektora i chęć rozwoju w tym kierunku.

Umiejętności i cechy charakteru:

  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o szczegóły,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV) wraz ze zdjęciem,
  • list motywacyjny.

Do dokumentów prosimy dołączyć podpisane oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)

Kontakt:

ul. Dworcowa 2, 75-201 Koszalin,.

Biuro czynne codziennie Pn-Pt, w godz. 8:00 – 16:00
tel./fax: 094 340 35 23
e-mail: [email protected],
www.kcwis.org.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] do dnia 18 grudnia 2013 r. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.