Koordynator/ka merytoryczny projektu – Tczew

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Tczew
Fundacja Pokolenia

Fundacja Pokolenia w Tczewie poszukuje

koordynatora/ koordynatorki merytorycznej w projekcie „START i RESTART”

finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach priorytetu 6.2 wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

Wymagania:

– minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów POKL

Zadania:

Koordynacja wsparcia przedsiębiorczości tj.

kontakty z trenerami/ trenerkami, doradcami/ doradczyniami,

koordynacja szkoleń, doradztwa,

przygotowywanie materiałów szkoleniowych,

organizacja cateringów,

aktualizacja strony internetowej projektu

Oferujemy zatrudnienie w wymiarze 66/ h w miesiącu na umowę zlecenie z wynagrodzeniem 1650, 00 zł btutto z kosztami pracodawcy.

Prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] do dnia 28 grudnia 2012 roku do godziny 15.00 z dopieskiem w temacie wiadomości START i RESTART lub o składanie dokumentów w biurze Fundacji Pokolenia ul. Kołłątaja 9 w Tczewie.