Kontroler Jakości

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łozienica
Robert Bosch

Prosta 21, 72-100 Łozienica, Polska
Pełny etat
Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój – sia Abrasives – grupa Bosch.

Naszym przyszłym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną do 15%
  • Bezpieczne miejsce pracy – zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie UNUM, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnianie, że wyrób gotowy osiągnie zakładane standardy jakości
  • Przeprowadzanie audytów procesu produkcyjnego,
  • Promowanie wewnętrznych Zasad Jakości i edukacja pracowników z tego zakresu,
  • Wsparcie inżyniera jakości w analizach problemów jakościowych,
  • Proponowanie działań korygujących i zapobiegawczych do zaobserwowanych niezgodności,
  • Zbieranie i analiza danych jakościowych, przygotowywanie wykresów
  • Realizowanie procesu nadzoru nad wyrobem i materiałem niezgodnym,
  • Realizowanie działań związanych z reklamacjami do dostawców,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji
  • Uczciwość, zaangażowanie, spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...