Konsultantka do Działu Obsługi Klienta

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja:
MEGA 1000 BIS IC Sp. z o.o.

    MEGA 1000 BIS IC Sp. z o.o. poszukuje do współpracy na terenie całego kraju osób na stanowisko:

    Konsultantka do internetowego Działu Obsługi Klienta (praca zdalna)

    Obowiązki:

    • sprzedaż on-line materiałów budowlanych
    • praca nie wymaga szukania klientów

    Wymagania:

    • mile widziana znajomości branży budowlanej oraz obsługi programu Excel

    Oferujemy:

    • zapewniamy pełną elastyczność: praca zdalna na terenie całego kraju, niepełny wymiar czasu, elastyczne godziny pracy
    • zarobki zależne od osiąganych wyników

    Zgłoszenia na: [email protected] oraz kontakt telefoniczny pod nr: 608610584.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.