Konsultantka/Konsultant

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Białystok
Fundacja OKNO NA WSCHÓD

    Fundacja OKNO NA WSCHÓD z Białegostoku poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Konsultantki/Konsultanta

    (umowa cywilno-prawna) w Białostockim Centrum Wsparcia Studentów ze Wschodu (BCWSW). Organizacja zabiega o ludzi młodych, aktywnych, zaangażowanych w życie społeczne, akademickie, kulturowe, chcących rozwijać się, zdobywać nowe doświadczenia, wykazujących własną inicjatywę i chęć działania.

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie porad petentom Centrum w zakresie m.in. studiów w Polsce, legalizacji pobytu, ubezpieczenia medycznego, systemu stypendiów i zasiłków, spraw studenckich itp.,
    • pomoc petentom Centrum w pisaniu pism do urzędów, instytucji publicznych oraz organów akademickich.

    Wymagania obligatoryjne:

    • znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
    • wykształcenie wyższe bądź student/ka ostatnich lat.

    Wymagania preferowane:

    • ukończony kierunek prawo/administracja bądź student/ka ostatnich lat,
    • udokumentowana działalność w samorządzie studenckim/organizacjach studenckich/organizacjach pozarządowych,
    • doświadczenie i wiedza w zakresie problemów studentów z zagranicy.

    Wymagania dodatkowe:

    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera w zakresie pakietu biurowego Microsoft Office oraz przetwarzania danych,
    • doświadczenie w pracy z projektami finansowanymi z funduszy europejskimi i innych źródeł,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym bądź bardzo dobrym,
    • doświadczenie w udzielaniu porad prawnych,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Wymagane dokumenty:

    CV

    Dodatkowe dokumenty:

    • certyfikaty potwierdzające znajomość języków obcych,
    • inne certyfikaty i dokumenty poświadczające posiadane umiejętności.

    Termin i miejsce składania:

    do 9 lutego 2014, wyłącznie drogą mailową na adres: [email protected]