Konsultantka/Konsultant

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Stowarzyszenie Instytut Zachodni

Stowarzyszenie Instytut Zachodni poszukuje:

Konsultantki/Konsultanta

do zatrudnienia w ramach planowanej do realizacji działalności informacyjno-edukacyjnej w zakresie tematyki międzynarodowej.

Zakres zadań:

  • wspieranie i prowadzenie różnego rodzaju spotkań w regionie z tematyki międzynarodowej,
  • aktualizowanie bazy danych instytucji i wydarzeń dotyczących współpracy międzynarodowej,
  • wsparcie działań organizowanych przez Stowarzyszenie z zakresu polityki zagranicznej,
  • udzielanie informacji (telefonicznie, mailowo, bezpośrednio),
  • przygotowywanie informacji na stronę internetową,
  • przygotowywanie i opracowywanie m.in. newsletter’a, mailing’u,
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów,
  • dystrybucja materiałów informacyjnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe, preferowane stosunki międzynarodowe, nauki społeczne, administracja,
  • znajomość co najmniej 1 języka obcego,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z polską polityką zagraniczną i funkcjonowaniem Unii Europejskiej,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • komunikatywność,
  • znajomość specyfiki funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Planowany wymiar zatrudnienia: 160 godzin, umowa na czas określony.

Oferty, spełniające powyższe wymagania, zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 6 lutego br. e-mailem na adres: [email protected] z dopiskiem „Praca w SIZ”. Oferta musi zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych.