Konsultant telefoniczny

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: różne
Polski HR Search & Selection sp. z o.o.
Polski HR Search & Selection Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY

Miejsce: Zawiercie, Myszków, Częstochowa
Zadania
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć:
– zdalna/telefoniczna obsługa Klienta, prezentacja ofert, realizowanych projektów, doradztwo w zakresie proponowanych usług.
Oczekiwania
Od konsultantów oczekujemy komunikatywności, umiejętności interpersonalnych, doświadczenia na podobnym stanowisku/obsłudze Klienta, znajomości obsługi komputera.
Oferta
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą oraz prowizję uzależnioną od jakości i wyników pracy, stałe godziny wykonywania obowiązków, opiekę Team Leadera.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny:    12 397 04 31

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, przez firmę Polski HR Search & Selection Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.