Konsultant ds. rekrutacji (zdalnie)

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja:
Dr.Max Sp. z o. o.

Dr.Max, druga największa sieć aptek w Polsce, (350 placówek na terenie całego kraju, ponad 2 000 pracowników, przeszło 2 miliony pacjentów miesięcznie) w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem struktur zatrudni:

Konsultanta ds. rekrutacji

Miejsce pracy: praca zdalna na terenie Śląska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozbudowywanie bazy kandydatów dla aptek oraz zapewnienie rezerwy kadrowej w przypadku braku pracowników etatowych
  • Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wstępna selekcja i analiza nadesłanych aplikacji
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Kandydatami
  • Aktywna pomoc w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Wsparcie Konsultantów w powierzonych zadaniach
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami oraz pracownikami firmy

Oczekujemy:

  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • zdolności organizacyjnych, planowania czasu i pracy, określania priorytetów oraz pracy pod presją czas
  •  rzetelności i profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań
  • aktywnej postawy i chęci do pomoc
  • mile widziany status studenta III/IV roku studiów, kierunki z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, ekonomii, administracji lub kierunków pokrewnych

Oferujemy:

  • współpracę na zasadzie umowy zlecenia
  • praca głównie w trybie Home Office
  • szkolenia omawiające treści niezbędne do fachowego wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w jednej z największych sieci aptek w Polsce
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon służbowy)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] ,w tytule podając stanowisko.
Aplikacje możecie też Państwo zamieszczać na naszym portalu: www.drmax.pl.
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.