Konsultant ds. obsługi klienta – połączenia przychodzące

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się na klientach i ich obsłudze.
Transcom Worldwide Poland działa już od ponad 12 lat i należy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku. Na całym świecie mamy 54 oddziały w 23 krajach, zatrudniamy ponad 29.000 pracowników, którzy codziennie obsługują klientów w 33 językach dla przeszło 400 firm.Nasza firma została włączona w poczet laureatów Programu Inwestor w Kapitał Ludzki.Dołącz do nas i zapewnij sobie DOBRY START do zawodowej kariery. Zbieraj doświadczenie w międzynarodowej firmie, naucz się pracy w zespole, zdobywaj cenne umiejętności.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta – połączenia przychodzące (udzielanie informacji klientom)

Profil kandydata:

  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązujesz
  • chcesz nabyć lub rozwinąć kompetencje związane z obsługą Klienta (nie wymagamy doświadczenia, nasz zespół pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w naszej firmie)
  • masz odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • dobra dykcja

Jakie będą Twoje zadania?

  • będziesz odpowiedzialny za telefoniczną obsługę klienta
  • odbieranie połączeń przychodzących dotyczących zapytań o ofertę, fakturę, aktualne promocje i inne. Wszystkie informacje są dostępne na koncie klienta i w informatorach, do których nasi pracownicy mają ciągły dostęp. Jest to jeden z naszych najłatwiejszych projektów, w sam raz dla osób, które chcę zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta.

Zapewniamy Ci:

  • możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli (elastyczny grafik, który ustalasz sam)
  • umowę zlecenie z możliwośćią przejścia na umowę o pracę w ramach atrakcyjnej ścieżki kariery
  • wynagrodzenie za szkolenie wypłacane wraz z pierwszą wypłatą
  • atrakcyjną stawkę godzinową do 10 zł netto oraz prowizję za jakość obsługi
  • profesjonalne szkolenie oraz niezbędne do pracy narzędzia
  • dofinansowanie do Multisport oraz inne benefity
  • konkursy z nagrodami rzeczowymi oraz wyjścia integracyjne dla naszych pracowników

CV prześlij poprzez naszą stronę rekrutacyjną: http://transcom.talentbase.pl/cp/j/515/s/25/specjalista-ds-obslugi-klienta