Kierownik Regionalny Wschód

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Rzeszów
Dr.Max

Miejsce pracy: Rzeszów
Praca w centrali

Obowiązki:

  • analiza sytuacji rynkowej poszczególnych jednostek
  • proponowanie rozwiązań poprawiających ich rentowność
  • dbanie o jakość obsługi, wygląd i realizację standardów obowiązujących w aptekach działających w sieci franczyzowej
  • wsparcie kierownika apteki w efektywnym i profesjonalnym zarządzaniu personelem
  • kontrola i optymalizacja kosztów personalnych
  • analiza i kontrola realizacji zobowiązań handlowych
  • wsparcie kierownika apteki w efektywnym zarządzaniu magazynem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub techniczne kierunkowe (technik farmaceutyczny)
  • umiejętności menadżerskie
  • preferowane minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność przygotowywania prezentacji i prowadzenia wystąpień publicznych
  • duża dyspozycyjność
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej

Benefity dla pracowników:

Prywatną opiekę lekarską LuxMed                                 Kartę Multisport Plus

Szkolenia zawodowe                                                          Ubezpieczenia na życie w Allianz

Możliwość skorzystania z Pracowniczych Planów Kapitałowych           Wsparcie inicjatyw pracowniczych

Jeśli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W sieci Dr.Max naszym nadrzędnym celem jest dobro pacjenta. Staramy się zapewniać profesjonalną opiekę wszystkim chorym odwiedzającym placówki franczyzowe Dr.Max. Jednak nie byłoby to możliwe bez wyjątkowych pracowników aptek uczestniczących w sieci Dr.Max – staramy się o nich dbać jak...