Kierownik projektu 6.2 POKL – Rzeszów

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rzeszów
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie

    Stanowisko: Kierownik projektu 6.2 POKL

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    Miejsce pracy: Rzeszów
    Minimalne wykształcenie: wyższe

    Wymagania:

    – min. 2 lata pracy w projektach, w tym rok w projekcie w ramach działania 6.2 POKL – szkolenia z EFS / równości szans.

    Zakres obowiązków:

    – przygotowywanie dokumentów, umów, regulaminów
    – zapytania ofertowe
    – ocena merytoryczna formularzy rekrutacyjnych kandydatów na Uczestników projektu i rozmowa rekrutacyjna
    – sprawozdawczość, PEFS, wnioski o płatność
    – nadzór i weryfikacja udzielania pomocy publicznej – kontrola Uczestników projektu

    Oferujemy

    ciekawą pracę i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

    Kontakt:
    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: [email protected] Prosimy o kontakt tylko drogą e-mail