Kierownik projektu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Kleosin
Europejska Fundacja Odnowy i Rozwoju Terytorialnego

Europejska Fundacja Odnowy i Rozwoju Terytorialnego w związku z realizacją projektu „Sejneński Model Współpracy Międzysektorowej” poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Kierownika Projektu

Nr. ref: KPS2/5.4.2/14
Miejsce pracy: Kleosin k. Białegostoku (woj. podlaskie)

Główne obowiązki:

  • kontraktowanie usług i dostaw w projekcie,
  • zarządzanie finansami projektu,
  • kontakt z interesariuszami projektu, zewnętrznymi dostawcami, trenerami i konsultantami,
  • zarządzanie i nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z wymogami PO KL i wnioskiem o dofinansowanie,
  • odpowiedzialność za całość projektu i nadzór nad zespołem projektowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w realizacji projektów unijnych z PO KL,
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • gotowości do częstych podróży służbowych – prawo jazdy kat. B,
  • samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w kreatywnym zespole,
  • zatrudnienie na umowę o pracę (60 h/m-c) na czas realizacji projektu – 01.04.2014 – 30.06.2015,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacji o oczekiwaniach finansowych (stawka brutto za 60h/m-c) wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres [email protected]

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.