Kierownik księgowości

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Poznań
CAMINA Business & Finance Solutions

CAMINA Business & Finance Solutions kompleksowo wspomaga zarządzanie małymi i średnimi firmami. Wspieramy menedżerów w zarządzaniu, pozyskiwaniu finansowania, organizacji, zarządzaniu personelem. Najważniejsza w naszym działaniu jest jakość usług i profesjonalizm. Zajmujemy się szerokim spektrum zagadnień poczynając od opracowania biznes planów, pozyskiwania i rozliczania dotacji z UE, pozyskania kredytowania, usług zewnętrznego dyrektora finansowego, analiz finansowych, aż po księgowość.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać, a księgowość to twoja pasja, jeśli cenisz profesjonalizm, wysoką jakość pracy i chcesz pracować z ludźmi, którzy myślą podobnie, To zgłoś się do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika Księgowości

w biurze rachunkowym w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne, specjalność: rachunkowość, finanse, podatki itp.
  • doświadczenie minimum 5 lat na stanowiskach księgowych, w tym 2 stanowiskach samodzielnych
  • znajomość bieżących przepisów rachunkowych i podatkowych
  • samodzielność, skrupulatność i umiejętność organizowania pracy własnej i innych
  • znajomość programu Comarch Optima
  • biegła znajomość programów Excel i Word
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale jest atutem

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie poprawności księgowań
  • analiza zapisów kont, uzgadnianie sald
  • kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych
  • opracowywanie miesięcznych raportów finansowych i analiz
  • odpowiedzialność za terminowość rozliczeń i prawidłowe wypełnianie obowiązków prawno-podatkowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV, LM)  na adres mailowy: [email protected]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.