Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Kierownik działu szkoleń

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Lublin
  • Data ważności oferty: 08.01.2014
Stowarzyszenie Artystyczne "GR"

    Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki:

    • planowanie, tworzenie, rozwój, koordynacja i ocena programów szkoleniowych,
    • opracowanie strategii szkoleń,
    • opracowanie standardów szkoleń oraz procedur oceniania,
    • przygotowanie budżetu szkoleń,
    • określenie procedur szkoleniowych,
    • wybór i nadzór na współpracą z trenerami, firmami szkoleniowymi i podwykonawcami,
    • wybór i zatwierdzanie zakupu odpowiednich pomocy, materiałów i podręczników szkoleniowych,
    • nadzór programów szkoleniowych,
    • monitorowanie postępów w realizacji programów i ich rezultatów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum dwuletnie doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
    • doświadczenie w prowadzeniu różnego typu programów szkoleniowych,
    • doświadczenie w realizacji projektów w ramach PO KL,
    • praktyczna znajomość najnowszych metod szkoleniowych,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • znajomość rynku usług szkoleniowych i doświadczenie we współpracy z firmami szkoleniowymi,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • prawo jazdy kat. B.

    CV należy wysyłać na adres emial: [email protected]

    Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację