Kierownik działu sprzedaży

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Szkoły Polskie

Fundacja Szkoły Polskie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik działu sprzedaży – branża doradcza i szkoleniowa

Obowiązki:

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami Firmy
  • Budowanie marki Firmy
  • Prowadzenie negocjacji
  • Nadzór nad realizacją warunków kontraktowych

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem
  • Minimum 2–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność oraz duża samodzielność działania
  • Wykształcenie wyższe

Zgłoszenia proszę wysyłać do: Kamil Szabłowski [email protected]