Kierownik biura

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Mikołów
Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Oby

Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z siedzibą w Mikołowie poszukuje odpowiedzialnej, samodzielnej, zaangażowanej i rzetelnej osoby o otwartym umyśle na stanowisko

Kierownika/Kierowniczki Biura

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Biura Stowarzyszenia w Mikołowie
  • organizacja i koordynacja zaplanowanych form wsparcia takich jak: szkolenia, warsztaty, seminaria, Dni otwarte, spotkania, konsultacje indywidualne ze specjalistami
  • prowadzenie kampanii informacyjnej i rekrutacyjnej na realizowane przez Stowarzyszenie formy wsparcia
  • przyjmowane zgłoszeń telefonicznych, listowych i mailowych bezpośrednio od beneficjentów pomocy jak i od współpracujących instytucji
  • wprowadzanie zgłoszeń do Systemu informatycznego, obsługa tych zgłoszeń, nadawanie im statusu, tworzenie raportów, statystyk
  • wprowadzanie danych do postępu finansowo-rzeczowego monitoring rezultatów i wskaźników,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań
  • gromadzenie i kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji
  • ścisła współpraca z zarządem Stowarzyszenia

Wymagania:

  • co najmniej rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy projektach dofinansowanych w ramach POKL – warunek konieczny;
  • wiedza i umiejętności związane z realizacją dofinansowanych projektów (odbyte szkolenia)
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej
  • doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym osobami starszymi, osobami niepełnosprawnymi, długotrwale chorymi;
  • umiejętności analityczne, umiejętność zbierania i weryfikowania danych;
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • orientacja na wyniki pracy i realizację celów;
  • doskonała organizacja pracy;
  • samodzielność i dokładność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo, nauki społeczne)
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość narzędzi internetowych (w szczególności poczta elektroniczna, przeglądarka internetowa).

Oferujemy:

  • ciekawe stanowisko pracy z perspektywami rozwoju zawodowego,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV i LM do dnia 07.07.2014r. na adres: [email protected] (podając w tytule maila KIEROWNIK).