Kadrowa/Kadrowy
  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Warszawa
Fundacja Refugee.pl im. Małgorzaty Jasiczek-Gebert

Fundacja Refugee.pl poszukuje osoby do prowadzenia spraw kadrowych

Zadania:

  • Samodzielne sporządzanie, prowadzenie i kompletowanie dokumentacji kadrowej
  • Umowy o pracę, zlecenia i dzieło
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT
  • Sporządzanie zestawień i raportów z zakresu kadr i płac
  • Współpraca z innymi pracownikami fundacji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na samodzielnym stanowisku
  • Uprawnienia, umiejętności, znajomość aktualnych przepisów
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Praktyczna znajomości programów kadrowych (preferowany program Adventec)
  • Inicjatywa w działaniu, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość specyfiki rozliczania fundacji
  • Doświadczenie w pracy w fundacjach

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie podpisu elektronicznego
  • Mile widziana oosba na emeryturze/rencie
  • Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Aplikacje z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia w formie elektronicznej prosimy składać na adres: jolanta.binick@refugee.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.