Oferty pracy

Inżynier procesu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Mirków
Robert Bosch

Wrocławska 43, 55-095 Mirków, Poland
Umowa
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków – z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie działań usprawniających na maszynach, liniach oraz stanowiskach montażowych,
  • Współpraca z dostawcami maszyn i oprzyrządowania na etapie tworzenia koncepcji, odbioru i uruchomienia,
  • Tworzenie koncepcji nowych maszyn i procesów (m.in. procesów takich jak: gięcie, skręcanie, prasowanie/wciskanie, zgrzewanie ultradźwiękowe i laserowe, klejenie)
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Wspomaganie działów produkcyjnych w rozwoju i doskonaleniu procesów,
  • Tworzenie katalogu wymogów specyfikacji maszyn,
  • Współpraca z działami centralnymi w zakresie rozwoju nowych technologii i zaplecza technologicznego,
  • Tworzenie dokumentacji procesowej (PDS, PPS, PFMEA),
  • Rozwiązywanie problemów procesowych i technicznych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka/robotyka),
  • Znajomość zasad projektowania i konstrukcji mechanicznych,
  • Znajomość procesów takich jak: gięcie, skręcanie, prasowanie/wciskanie, zgrzewanie ultradźwiękowe i laserowe, klejenie, formowanie wtryskowe – będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad/ SolidEdge/ Inventor),
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomość i praktyczne zastosowanie narzędzi jakościowych (PFMEA, 8D, 5xwhy, Ishikawa),
  • Praktyczna znajomość TPM i Kaizen,
  • Znajomość normy jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej oraz dyrektyw maszynowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dyspozycyjność do wyjazdu zagranicznego w celach szkoleniowych na okres 6 miesięcy

Dodatkowe informacje
Nasze benefity to:

  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...