Oferty pracy

Inzynier ds. rozwoju produktu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łozienica
Robert Bosch

Prosta 21, 72-100 Łozienica, Polska
Pełny etat
Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Opis stanowiska

  • Planowanie i wdrażanie nowych wyrobów gotowych i procesów konwersji, a także modyfikacja i optymalizacja już istniejących
  • Zarządzanie, koordynacja nad wdrażaniem zmian inżynieryjnych oraz projektów dotyczących wprowadzania nowych wyrobów na rynek
  • Wdrażanie nowych produktów – prowadzenie projektu (w tym nadzór nad dokumentacją projektową)
  • Zarządzanie dokumentacją wyrobów gotowych
  • Zarządzanie wytwarzaniem prototypów i próbek wyrobów gotowych oraz testów materiału bazowego
  • Wsparcie działu jakości przy planowaniu testów dla nowych wyrobów gotowych
  • Wykonanie wstępnych analiz dotyczących produkcji oraz rozwoju wyrobów gotowych
  • Wsparcie przy przygotowywaniu FMEA oraz analiz ryzyka dotyczących wyrobów gotowych oraz opakowań
  • Certyfikacja wyrobów gotowych
  • Wsparcie działu produkcji przy rozwoju nowych oraz optymalizacji istniejących metod produkcyjnych
  • Ciągły rozwój wiedzy technicznej z zakresu procesów wytwarzania

Kwalifikacje

  • Doświadczenia w obszarze R&D, rozwoju produktu w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji projektowej – wdrażanie nowych/modyfikacji już istniejących produktów
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Dobrej znajomości j. angielskiego
  • Chęci do nauki i zdobywania wiedzy w swoim obszarze

Dodatkowe informacje
Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju, szkoleń, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku
  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH – nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe
    Nowoczesną stołówkę z własną kuchnią – posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...