Programista Python/Django – płatne praktyki

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdynia
Idego Group Sp. z o.o.

Idego Group Sp. z o.o. poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka programowania Python
  • podstawowa znajomość Django (lub innych frameworków)
  • znajomość podstaw relacyjnych baz danych MySQL lub PostgreSQL
  • znajomość GIT (Bitbucket/GitHub) lub SVN
  • podstawy pracy w środowisku BSD/Linux
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • perfekcjonizm i piękno tworzonego kodu
  • zaangażowanie
  • chęć do nauki wszystkiego co jest związane z nowoczesnymi technologiami internetowymi

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwój ciekawych projektów internetowych
  • bieżący nadzór nad aplikacjami

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy projektach z zagranicznymi Klientami
  • darmowe napoje, kawę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • szansę rozwijania kwalifikacji i poznawania najnowszych technologii
  • nienormowany czas pracy
  • dogodną formę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”