HR Business Partner

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łozienica
Robert Bosch

Prosta 21, 72-100 Łozienica, Polska
Pełny etat
Legal Entity: sia Abrasives Polska Sp. z o.o.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych (analiza potrzeb związanych z zasobami ludzkimi, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, analiza CV, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, negocjowanie ofert)
  • Pozyskiwanie kandydatów przy pomocy różnorodnych kanałów komunikacji
  • Prowadzenie i koordynacja programów wdrożeniowych dla nowych pracowników (proces onboardingowy)
  • Poszerzanie wiedzy związanej z trendami w rekrutacji
  • Odpowiedzialność za działania związane z wewnętrznym i zewnętrznym Employer Brandingiem
  • Wspieranie organizacji i pracowników w procesie zmian
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie wdrażania i stosowania narzędzi HR zgodnie z polityką personalną firmy oraz obowiązującymi procesami i zasadami,
  • Wspieranie managerów w zarządzaniu podległym zespołem
  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji procedur HR,
  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji

Kwalifikacje

Chcielibyśmy, aby Twoje doświadczenie zawodowe zawierało:

  • Minimum 2 lata w pracy na stanowisku HR Business Partnera lub stanowisku o podobnym zakresie zadań (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Praktykę w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych i rozwojowych

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Kompetencje niezbędne do pracy na stanowisku HR Business Partnera podzieliliśmy na:

1. Techniczne, do których należą:

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych i bycia partnerem dla managerów zatrudniających
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR
  • Umiejętność oceny ryzyka biznesowego i podejmowania działań zaradczych
  • Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu marketingu rekrutacyjnego i budowania wizerunku pracodawcy

2. Behawioralne, takie jak:

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność kreowania partnerskich relacji, otwartość na współpracę
  • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...