Grafik komputerowy (płatny staż z możliwością zatrudnienia)

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Zgierz k/ Łodzi
Cyrek Internet Technologies

Opis stanowiska pracy

Czujesz potrzebę robienia czegoś ważnego i chcesz zdobyć doświadczenie w branży reklamowej?

Oferujemy płatny staż na stanowisku Grafika Komputerowego, z możliwością zatrudnienia w ramach naszych struktur po odbytym stażu.

Czego się nauczysz podczas stażu:

  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www
  • Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych
  • Projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych: formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy
  • Retusz i przygotowanie zdjęć do druku
  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem
  • Projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku
  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań
  • Elastyczną formę współpracy i godzin pracy

Wymagania

  • Znajomość programu graficznego Adobe Photoshop (znajomość programów Adobe After Effects, Adobe Illustrator będzie dodatkowym atutem)
  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja własnej pracy

CV prosimy wysyłać na adres email: [email protected]