Grafik komputerowy

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kłudzice
LennyLamb s.c.

LennyLamb s.c. to znana na całym świecie firma zajmująca się produkcją ekologicznych produktów dla dzieci – chust do noszenia dzieci, nosideł, odzieży do noszenia i odzieży dla dzieci.

Szukamy tych, którzy:

  • zmęczeni są odtwórczą pracą i chcą być niezależni, wdrażając własne pomysły;
  • doceniają stabilne warunki zatrudnienia, umożliwiające dalszy rozwój zawodowy;
  • cenią sobie dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Dołącz do dynamicznego, kreatywnego zespołu firmy, wprowadzającej na rynek polski i zagraniczny ekologiczne produkty dla dzieci. Razem z nami możesz kreować świat przyjazny dziecku i rodzicom. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłudzice (okolice Piotrkowa Trybunalskiego)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac plastycznych, graficznych, rysunków,
  • przygotowywanie wzorów graficznych pod wymagania klienta,
  • przygotowywanie kreatywnych koncepcji dla działań marketingowych,
  • projektowanie tkanin,
  • projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych: projekt tkaniny, formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy,
  • retusz i przygotowanie zdjęć do druku, prezentacji w internecie,
  • opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem,
  • projektowanie wzorów, kreowanie graficznego wizerunku,
  • wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych,
  • przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www,
  • opieka nad studiem fotograficznym, przygotowywanie i obróbka zdjęć do publikacji

Wymagania:

  • umiejętności plastyczne,
  • kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły,
  • znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Corel Draw,
  • wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • terminowość realizowanych projektów,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

Oferujemy:

  • ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LennyLamb s.c. z siedzibą w Kłudzicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.