Główna księgowa

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdynia
JIT Solutions Sp. z o.o.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku Głównej księgowej

• doskonała znajomość zagadnień z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac

• odpowiedzialność, dokładność i terminowość

• umiejętność obsługi:

– pakietu Symfonia (Finanse i księgowość, Kadry i płace, Środki trwałe, Mała księgowość)

– Płatnika

– MS Office (ze szczególnym naciskiem na Excel)

• znajomość języka angielskiego

• umiejętność organizacji pracy podległych pracowników

Obowiązki:

• prowadzenie pełnej księgowości oraz obsługi płacowej i kadrowej grupy kilku spółek

• prowadzenie książki przychodów i rozchodów

• sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, GUS, sprawozdań finansowych

• sporządzanie raportów w Excelu

•wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

• sporządzanie umów.

Oferujemy:

• pracę w prężnie działającej firmie IT, bezpośrednią współpracę z zarządem spółki, działem HR i administracją

• możliwość pracy na pół etatu

• okres wdrożenia na początku pracy

• pełen pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, benefity sportowe

Opis dodatkowy

Prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] oraz o podanie w TYTULE wiadomości nr ref.: JIT/GDY/GK/002

Oferujemy umowę o pracę na min. 1 rok z możliwością przedłużenia.