Fundraiser – Śląsk

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
KOMPETIKA Doradztwo Personalne

KOMPETIKA Doradztwo Personalne w imieniu swojego Klienta, stowarzyszenia pomocy dzieciom i młodzieży, prowadzi proces rekrutacji na stanowisko:

Fundraiser

MIEJSCE PRACY: Śląsk

POZIOM STANOWISKA W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

CZAS PRACY: zadaniowy czas pracy

NARZĘDZIA PRACY: telefon komórkowy, laptop

CEL STANOWISKA: pozyskanie stałych funduszy na działalność stowarzyszenia

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie finansowego wsparcia dla stowarzyszenia

ZAKRES ZADAŃ:

  • Poszukiwanie źródeł finansowania i pozyskiwanie stałych funduszy na działalność stowarzyszenia
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami
  • Wdrożenie mechanizmu składek pracowniczych w firmach z Katowic i województwa śląskiego
  • Współorganizowanie kampanii 1%
  • Organizowanie eventów charytatywnych

WYMAGANIA:

Wykształcenie: wyższe ekonomiczne, dziennikarskie, politologiczne

Kompetencje:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: styczeń/luty 2013r. Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 1997r. nr 133, poz. 883 ze zm.).”