Fundacja Dzieciom Sawanti szuka Fundraisera

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej
Fundacja Dzieciom SAWANTI

Obecnie do biura fundacji w Wilkowicach woj. śląskie k/Bielska-Białej poszukiwany jest

Fundraiser,

który skutecznie i wytrwale będzie zdobywał pieniądze na realizację celów statutowych organizacji.

Głównym naszym zadaniem jest pomoc dzieciom autystycznym oraz z innymi niepełnosprawnościami.
Dzięki intensywnej terapii i leczeniu dzieci, można w znaczący sposób poprawić ich funkcjonowanie w dorosłym życiu.

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie źródeł finansowania i pozyskiwanie funduszy
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z darczyńcami

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji

Oferujemy:

  • pracę „od zaraz”
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • referencje
  • szkolenia, warsztaty, seminaria
  • możliwość rozwoju

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikat ukończenia szkolenia prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV, list motywacyjny wraz z nazwą stanowiska na adres: [email protected]
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).