Fakturzystka-Obsługa sekretariatu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kielce
Gama System Polska Sp. z o.o.

Od 2003 roku nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego i służby zdrowia a także dla szkół i uczelni oraz organizacji non-profit.
Oferujemy najnowsze technologie informatyczne, które przyśpieszają procesy produkcyjne i logistyczne, zwiększają wydajność oraz podnoszą jakość usług. Jednocześnie dążymy do skrócenia czasu operacji a także wyeliminowania występujących błędów i pomyłek.

Cele te osiągamy dzięki kompetentnemu zespołowi fachowców, zdobytemu i ciągle poszerzanemu doświadczeniu, dzięki wdrażaniu u klienta nowoczesnego i funkcjonalnego oprogramowania oraz jego integracji z Systemami Automatycznej Identyfikacji opartej na kodach kreskowych czy RFID, obrazie, wizji czy dźwięku jak w przypadku systemów głosowych. Systemy oferowane przez naszą firmę są gotowe do pracy z urządzeniami do zbierania, przetwarzania i wydruku danych, niezależnie czy jest to proces produkcji, zarządzanie magazynem, hala sprzedaży, kompletacja zamówień bądź dystrybucja czy praca biurowa lub w terenie.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Fakturzystka- Obsługa Sekretariatu

Opis stanowiska pracy

  •  przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu ERP
  • wystawianie faktur
  • organizacja pracy biura
  • przygotowanie dokumentacji dla działu księgowego
  • przygotowanie dokumentacji wysyłkowej dla kurierów

CV prosimy przesyłać na adres email:[email protected]