Opiekun Klienta

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
EUROBANK S.A.

Eurobank poszukuje kogoś niesamowitego na co dzień:

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych, w tym hipoteki w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży hipoteki
  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży
  • prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: [email protected]