Ekspertka/ekspert ds. rozliczeń

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Katowice
Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Eksperta/Ekspertki ds. rozliczeń i sprawozdawczości

Praca oferowana jest w ramach projektu pn.: „PI-PWP CouveusePL”, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymagane kwalifikacje:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów z komponentem współpracy ponadnarodowej realizowanych ze środków EFS,
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,
  • znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków POKL,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Główne obowiązki:

  • kontrola poprawności i opisywanie dokumentów (także otrzymanych od partnerów),
  • przygotowywanie wniosków o płatność,
  • regulowanie płatności w ramach projektu,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i zadań wykonywanych na rzecz ww. projektu w postaci kart czasu pracy oraz ewidencji godzin i zadań.

Planowany okres zatrudnienia – od stycznia 2014 do września 2014 roku (w tym 3 miesiące – umowa na okres próbny). Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę. CV oraz listy motywacyjne prosimy przesyłać do: p. Justyna Rudner: [email protected]

Prosimy o dopisanie na dokumentach rekrutacyjnych następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.