Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Ekonomista

 • Wymiar czasu: pełny
 • lokalizacja: cała Polska
 • Data ważności oferty: 07.06.2019
CASE - Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych - Fundacja Naukowa

  CASE szuka osoby na stanowisko ekonomisty ds. rynku pracy/nauk społecznych

  CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych jest prywatną, niekomercyjną i niezależną fundacją naukową, której misją jest dostarczanie obiektywnych analiz ekonomicznych i upowszechnianie konstruktywnych rozwiązań problemów gospodarczych. CASE zostało założone w 1991 r. w Warszawie i dziś jest czołowym think-tankiem w Europie Środkowej i Wschodniej oraz instytucją rozpoznawalną na świecie. CASE prowadzi badania w zakresie kształtowania polityk i pomocy badawczo-rozwojowej w obszarach: wzrost i handel, polityka fiskalna, rynek pracy, polityka społeczna i demografia, innowacje, polityka energetyczna i klimatyczna. Zespół CASE, międzynarodowa sieć Fellows i blisko 1000 współpracujących ekspertów gwarantują rzetelne badania naukowe (jakościowe i ilościowe), innowacyjne metody badawcze oraz wypracowują godne zaufania rekomendacje.

  Obecnie pilnie poszukujemy ekonomisty ds. rynku pracy i/lub ew. nauk społecznych do pracy przy realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) Działanie 4.3 (praca na etat). Projekt dotyczy budowy i wdrażania innowacyjnych narzędzi ograniczających zjawisko pracy w „szarej strefie” i będzie realizowany w partnerstwie z 6 instytucjami krajowymi i 2 zagranicznymi. Projekt rozpoczął się w czerwcu 2018 r. i będzie trwał do listopada 2020 r.

  ZAKRES ZADAŃ:

  Współpraca z Dyrektorem ds. rynku pracy oraz zespołem w konceptualizacji i realizacji projektu, w tym analiza danych, opracowanie materiałów szkoleniowych, tworzenie i interpretacja modeli statystycznych i ekonometrycznych, opracowywanie raportów i dokumentów analitycznych, przegląd literatury, itp., zgodnie z zapisami wniosku o dofinansowanie.

  W szczególności do zadań pracownika będzie należało:

  • przygotowanie merytoryczne i udział w spotkaniach partnerów,
  • współpraca przy prowadzeniu rekrutacji potencjalnych pracowników szarej strefy i pracodawców do testowania szkoleń on-line*,
  • współpraca w procesie prowadzenia szkoleń testowych*,
  • współpraca przy procesie opiniowania materiałów szkoleniowych w zakresie ich zrozumienia przez szkolonych,
  • współpraca przy procesie dopracowania materiałów szkoleniowych,
  • współpraca przy procesie wdrożenia programu szkoleniowego*,
  • współpraca przy procesie stworzenia publikacji z instrukcją i rekomendacjami*.

  WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii;
  • co najmniej roczne doświadczenie w realizacji projektów dofinansowywanych ze środków publicznych (mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych z EFS),
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz, raportów w obszarze społeczno-ekonomicznym,
  • język angielski na poziomie minimum B2,
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego i/lub ukraińskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • doświadczenie w realizacji szkoleń e-learningowych będzie dodatkowym atutem.

  Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]. W termin nadsyłania zgłoszeń: 7 czerwca 2019 r. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

  Administratorem danych jest CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych – Fundacja Naukowa („CASE”; adres: Al. Jana Pawła II 61 lok. 212, 01-031 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez CASE, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w CASE prosimy kierować pod adres: [email protected].

  CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  W celu zachowania Twojego CV w bazie CASE i wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CASE moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

  Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację

  Inne oferty w tym regionie

  Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

  Lektor/nauczyciel języka angielskiego - cała Polska

  Early Stage
  Cała Polska, cała Polska
  Tydzień temu
  04.12.2023

  Senior Software Engineer, Site Reliability Engineering, Google Cloud

  Google
  Mazowieckie, Warszawa lub zdalnie
  Tydzień temu
  04.12.2023

  Software Engineer III, Front End, Google Cloud

  Google
  Mazowieckie, Warszawa lub zdalnie
  Tydzień temu
  04.12.2023
  baza
  pracodawców
  Pracodawca przyjazny rodzicom

  Rekrutują u nas

  Reklama