Dziennikarz Zdrowie/Uroda/Moda/Dom (zdalnie)

  • Wymiar czasu: niepełny, dodatkowa
  • lokalizacja: Gdańsk
Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

Szukamy osoby, której pisanie sprawia przyjemność, a ich pasja udziela się czytelnikom. Jeśli umiesz pisać w ciekawy sposób, znasz i kochasz Trójmiasto, a do tego wszystkiego jesteś terminowy – dołącz do naszego zespołu zdalnych dziennikarzy!

Nr ref: ZDz/05/2016

Obowiązki:

  • przygotowanie artykułów, relacji z wydarzeń związanych z wybraną tematyką (Zdrowie/Uroda/Moda/Dom)
  • samodzielne wymyślanie tematów i nawiązywanie relacji z firmami i ekspertami z Trójmiasta

Wymagane kwalifikacje:

  • ciekawy i lekki sposób opisywania rzeczywistości
  • wiedza z wybranej tematyki
  • łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność i terminowość

Oferujemy:

  • samodzielność i miłą atmosferę współpracy
  • zdobycie doświadczenia w największym portalu regionalnym w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stałą współpracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o zgłoszenia pod adresem: [email protected] wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny ogłoszenia. Przesłane aplikacje powinny zawierać: CV ze zdjęciem oraz tekst dziennikarski własnego autorstwa na temat związany z wybranym działem. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.