Doradzaj i zmieniaj na lepsze – Doradca ds. Ubezpieczeń

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny, dodatkowa
  • lokalizacja: cała Polska
MetLife

#EksperciOdŻycia zapraszają do zespołu!

Doradca ds. Ubezpieczeń na Życie MetLife

Zapraszamy Cię do zespołu Doradców MetLife. Nasi Doradcy to przede wszystkim ludzie z pasją i powołaniem do pomagania. Jesteśmy bardzo dumni, że łączymy w jednym miejscu tyle osób, które wkładają w swoją pracę całe serce! Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, wspieramy nawzajem, pomagamy innym dbać o bezpieczną przyszłość.

Twój zakres obowiązków:

  • Wspieranie ludzi w wyborze ubezpieczenia chroniącego życie i zdrowie.
  • Budowanie relacji z klientami, którzy nie są dla Ciebie anonimowi.
  • Coraz lepsze zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, rozmawianie i doradzanie – na co dzień i w potrzebie.
  • Rozbudowywanie sieci kontaktów i rzetelne obsługiwanie klientów.
  • Rozwijanie kompetencji skutecznej komunikacji, sprzedaży i pierwszej pomocy.

Nasze wymagania:

  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, empatia i wysoka kultura osobista.
  • Przedsiębiorczość, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Dyspozycyjność czasowa.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Gotowość do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą i umowę agencyjną.
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i zagadnień związanych z pracą agenta nie jest obowiązkowa, ale będzie Twoim atutem.

To oferujemy:

  • W trakcie rekrutacji poznasz swojego przełożonego, żeby mieć pewność, z kim będziesz współpracować.
  • Pomożemy Ci się przygotować do egzaminów KNF – 100% naszych kandydatów zdaje!
  • Program Debiut dla nowych doradców to 2 lata naszego wsparcia finansowego i merytorycznego w prowadzeniu działalności gospodarczej.
  • Twoje przychody będą rosły proporcjonalnie do zaangażowania.
  • Premie, prowizje, programy motywacyjne i benefity pozapłacowe – są atrakcyjnym dodatkiem.
  • Praca zdalna lub z naszego biura, godziny dopasowane do Twojego życia, nie odwrotnie.
  • Od samego początku oferujemy Ci pakiet szkoleń oraz wsparcie zespołu, który uwielbia dzielić się wiedzą.
  • Przejrzysta ścieżka kariery: Agent -> Kierownik Zespołu -> Dyrektor Agencji = #EksperciOdŻycia
  • Dodatkowe benefity: m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne, brak dress code’u, pakiet szkoleń , prezenty rocznicowe).

Zapraszamy także do odwiedzenia portali MetLife i kanałów w social media!

www.metlife.pl

Hello MetLife

facebook.com/MetLifePolska

facebook.com/MetLifeEksperciOdZycia

linkedin.com/company/metlife-polska/

instagram.com/metlife_eksperciodzycia

Doradzaj i zmieniaj na lepsze z MetLife. MetLife to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie i to, w jaki sposób możemy ich wspierać. Od ponad 153 lat pomagamy naszym klientom chronić to, co dla nich najcenniejsze – życie i zdrowie.