Doradczyni/Doradca zawodowy

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań

    Biuro Karier UAM poszukuje:

    Doradczyni/Doradcy zawodowego

    Typ oferty: praca stała
    Rodzaj umowy: czas określony (z możliwością przedłużenia umowy)
    Wymiar godzin: pełny etat
    Data rozpoczęcia pracy: marzec 2014

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji,
    • przeprowadzanie indywidualnych spotkań doradczych ze studentami i absolwentami,
    • tworzenie opracowań,
    • organizacja dużych wydarzeń,
    • moderowanie strony internetowej,
    • tworzenie kursów e-learningowych,
    • analiza rynku pracy,
    • realizacja projektów,
    • promocja biura,
    • udział w projektach międzynarodowych.

    Wymagane wykształcenie:

    • wyższe kierunkowe (doradztwo zawodowe, psychologia pracy)
    • obsługa komputera:
    • bardzo dobra (MS Office, Internet, programy graficzne); mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami.
    • wymagania
    • konieczne wykształcenie wyższe kierunkowe
    • (doradztwo zawodowe, psychologia pracy),
    • znajomość języka angielskiego (B2),
    • znajomość lokalnego rynku pracy,
    • umiejętność tworzenia programów szkoleniowych,
    • mile widziana praktyka/doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność,
    • umiejętności pracy pod presją czasu i samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • odpowiedzialność,
    • zainteresowania związane z nowymi technologiami.

    Tryb rekrutacji: kontakt email [email protected]

    Oferujemy możliwość:

    • zdobycia doświadczenia zawodowego,
    • rozwoju umiejętności,
    • realizacji ciekawych projektów,
    • udziału w ciekawych przedsięwzięciach i formach współpracy międzyinstytucjonalnej i międzynarodowej,
    • stabilnego zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 30 stycznia 2014. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Kontakt

    Dorota Pisula
    [email protected]