Doradczyni/Doradca dla podmiotów ekonomii społecznej

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Złotów
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości w ramach realizowanego projektu 7.2.2 POKL poszukuje osób na stanowisko:

Doradczyni/Doradcy dla podmiotów ekonomii społecznej

Obowiązki:

  • prowadzenie indywidulanych spotkań z przedstawicielami podmiotów ekonomii społecznej,
  • rejestrowanie i prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej,
  • zakładanie podmiotów ekonomii społecznej,
  • prawne aspekty działania podmiotów ekonomii społecznej,
  • fundrasing,
  • doradztwo biznesowe z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, w szczególności preferencyjnych pożyczek udzielanych na rozwój działalności w ramach 1.4 POKL,
  • prowadzenie dokumentacji realizowanego doradztwa,
  • rekrutacja podmiotów do udziału w doradztwie.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie w pracy/wolontariacie w podmiotach ekonomii społecznej,
  • terminowość, rzetelność, odpowiedzialność,
  • gotowość do poszerzania kwalifikacji i dokształcania się z zakresu realizowanego doradztwa.

Warunki pracy:

  • praca na 1/2 etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Forma składania aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do dnia 18.05.2014 roku na adres: [email protected].

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-mail oraz klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883.”