Doradca zawodowy/Psycholog

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Pisz
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja poszukuje doświadczonego w pracy z osobami niepełnosprawnymi:

Doradcy zawodowego i/lub psychologa

Osoba ta będzie zaangażowana w pracę przy realizacji projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizowała będzie zadania w zakresie:

  • tworzenia Indywidualnych Planów Działań dla uczestników/czek projektu, aneksów do IPD,
  • prowadzenia warsztatów umiejętności społecznych,
  • prowadzenia warsztatów dla rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych uczestniczących w projekcie,
  • prowadzenia monitoringu Indywidualnych Planów Działań,
  • prowadzenia konsultacji indywidualnych z uczestnikami/czkami projektu,
  • bieżącej sprawozdawczości z realizacji wykonanych działań na rzecz uczestników/czek projektu,
  • udziału w spotkaniach Rady Programowej, w zakresie wyboru indywidualnych ścieżek dla osób uczestniczących w projekcie.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane psychologiczne lub z zakresu doradztwa zawodowego, lub pokrewne),
  • posiadają minimum 200 godzin udokumentowanego doświadczenia zakresie prowadzenia indywidualnego i grupowego doradztwa psychologicznego lub zawodowego oraz warsztatów – w tym dla osób niepełnosprawnych,
  • posiadają umiejętności w zakresie tworzenia indywidualnych planów działań,
  • posiadają umiejętności w zakresie obsługi pakietu MS Office (w tym znajomość programu Excel), co najmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • nie pracują jednocześnie w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów lub podwójne finansowanie,
  • nie są powiązani kapitałowo lub osobowo z Zamawiającym.

Ofertę należy złożyć w:

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych
Oddział Fundacji Aktywizacja w Białymstoku
ul. Legionowa 28/609
15-281 Białystok
do dnia 28.01.2014 r. do godziny 16.00 w postaci wypełnionych załączników do zapytania ofertowego.

Treść zapytania i formularze zgłoszeniowe dostępne są tutaj.