Doradca zawodowy

  • Wymiar czasu: Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Rzeszów

    Fundacja poszukuje

    doradcy zawodowego

    do poprowadzenia są zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji społecznych i zawodowych dla 3 grup (40 h na grupę).

    miejsce pracy: Rzeszów

    W terminach:
    18-22.03.2013 08.04-12.04.2013 15.04-19.04.2013

    Zajęcia prowadzone będą po 8 h dziennie, przez 5 dni dla każdej grupy. Grupa liczy 10 osób.

    Zadania trenera:

    – opracowanie programu 5-dniowego szkolenia uwzględniającego tematykę rynku pracy, dokumentów aplikacyjnych, rozmowy kwalifikacyjnej wraz z autoprezentacją przed kamerą, analizę mocnych i słabych stron itp.

    – opracowanie testu kompetencji i ankiety sprawdzającej

    – opracowanie podręcznika składającego się z materiałów szkoleniowych dla uczestników – w podziale na każdy blok (dzień) szkoleniowy – min. 30 stron A4

    – przygotowanie elektronicznej prezentacji

    Wymagania:

    – min. 500 h szkoleniowych z zakresu kompetencji społecznych i zawodowych w ciągu ostatnich 4 lat

    – min. 500 h szkoleniowych z zakresu zajęć aktywizacyjnych (CV, LM, rozmowa kalifikacyjna, autoprezentacja, rynek pracy)

    – posadanie urządzenia (kamera, telefon, iphone, tablet itp.) niezbędnego do prowadzenia bloku z autoprezentacji

    – własny laptop

    CV wraz z informacją o oczekiwanej stawce za godzinę brutto proszę przesłać na adres [email protected], w tytule wpisując – doradca zawodowy Rzeszów