Doradca zawodowy

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
Fundacja Q

Doradca zawodowy (IPD dla osób zakładających własną działalność gospodarczą) – woj. opolskie

Miejsce pracy: województwo opolskie

Nr referencyjny SNS!/IPD/07/14

Obowiązki:

– przeprowadzenie Indywidualnego Planu Działania dla uczestników chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w doradztwie/ doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej mile widziane

– umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu

– umiejętność pracy pod presją czasu

– mobilność

– dyspozycyjność

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie – umowę zlecenie – pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające CV proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected]

Tytuł wiadomości powinien zawierać nr ref.: SNS!/IPD/07/14