Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Termotechniki/Buderus

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Robert Bosch

Krakowska, Kraków, Polska
Pełny etat
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków – z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków, nieustannie dostarczamy efektywne rozwiązania na całym świecie. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Opis stanowiska

Twój udział w tworzeniu innowacji:

  • Praca w województwie małopolskim,
  • Sprzedaż produktów Buderus
  • Bieżąca obsługa, ofertowanie i serwisowanie firm z branży instalacyjnej B2B
  • Budowa bazy potencjalnych klientów (instalatorzy, inwestorzy, firmy wykonawcze)
  • Monitorowanie rynku i budowa bazy danych o instalatorach i inwestycjach
  • Nawiązywanie kontaktu z instalatorami
  • Wsparcie techniczne na etapie doboru systemów i sprzedaży
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Nawiązywanie kontaktu i doradzanie inwestorom
  • Nadzór nad fazą realizacji inwestycji
  • Budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z klientami
  • Udział w akcjach marketingowych i handlowych
  • Realizowanie prezentacji produktowych
  • Raportowanie
  • Współpraca z biurem handlowym

Kwalifikacje

Czym się wyróżniasz:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaż produktów grzewczych (lub zbliżonych)
  • Znasz branżę i klientów na podległym terenie
  • Pracujesz z użyciem CRM
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Cechują się wysokie kompetencje interpersonalne oraz orientacja na cele biznesowe
  • Przejawiasz inicjatywę, dynamizm oraz przedsiębiorczość
  • Znasz MS Office w stopniu dobrym
  • Masz prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracować z doświadczonym zespołem.
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe, samochód służbowy).

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...