Doradca Prawny

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Trójmiasto
Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych SIS

SIS to ogólnopolski lider w obszarze świadczenia bezpłatnej pomocy prawnej w związku z wejściem w życie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej poszukuje osób do pracy w uruchamianych przez siebie biurach bezpłatnych porad prawnych na stanowisko:

w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia)

Wymagane kwalifikacje:

  • ukończone studia wyższe prawnicze (tytuł magistra) lub zagraniczne studia prawnicze uznane w RP
  • trzy letnie doświadczenie w wykonywaniu wymagających prawniczej wiedzy czynności bezpośrednio związanych ze świadczeniem pomocy prawnej
  •  niekaralność oraz posiadanie pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie osobom uprawnionym pomocy prawnej w formie i zakresie określonym ustawą.

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę w zakresie zależnym od zapotrzebowania w danym powiecie i ilości uruchamianych punktów poradniczych (jeden „punkt” rozumiany jest przez ustawę jako ½ etatu na 25 000 mieszkańców).
  • Praca w zakresie od pół do całego etatu.

CV (z tytułem maila „praca – doradca” ) ze wskazaniem preferowanego powiatu (lub kilku powiatów) prosimy kierować na adres [email protected]

Termin nadsyłania zgłoszeń – 14 listopada 2015 r.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.