Doradca kredytowy

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
ANG Spółdzielnia

Opis stanowiska pracy

 Zapewniamy:

Bezpłatne szkolenie z zakresu pracy z klientem oraz produktów hipotecznych,

Unikalne środowisko pracy. Nie jesteśmy korporacją. Jeśli masz dość przełożonych i pracy pod presją planów, czasu to ta praca jest dla Ciebie!

Miejsce pracy oraz narzędzia.

Pracę w najlepszej pod względem obsługi firmie Doradztwa Finansowego w Polsce.

Wymagania

 Umiejętność budowania długotrwałych relacji,

 Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

 Zorientowanie na realizację wyników i wysoka motywacja do pracy,

 Bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista.

 Doświadczenie w obsłudze Klienta,

 Podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego,

 Umiejętność szybkiego uczenia się

Jeśli chciałbyś pracować w bankowości, ale wszędzie wymagają doświadczenia…
Jeśli jesteś przekonany, że potrafisz przekonać do siebie ludzi, a praca z nimi sprawia Ci przyjemność.
Jeśli jesteś dobrym handlowce, ale masz dość narzuconych planów, braku wolnego czasu i ciągłej presji…
Jeśli cenisz sobie pracę w ktorej Twoje wynagrodzenie zależy od zaangażowania…
Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś TAK- aplikuj! Czekamy na takich jak TY!

CV prosimy przesyłać na adres email:  [email protected]