Doradca Klienta

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Wieluń
EUROBANK S.A.

eurobank partner – to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji eurobanku. Oddziały partnerskie funkcjonują terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo, koncepcji biznesowej oraz sprzedaży produktów banku.

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów i usług bankowych w oddziale eurobank partner
  • Realizacja zadań przy zachowaniu procedur bankowych oraz wysokich standardów jakości pracy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • Wykształcenie min. średnie maturalne
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • Zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów oraz pracy z klientem
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne

Wyślij CV i list motywacyjny na adres: [email protected] w tytule maila wpisz wybraną miejscowość.