OCHNIK Sp. z o.o. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej.
Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
do salonu w Factory Annopol w Warszawie
Nr referencyjny: DK/WAFA/201510
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Wymagania:
Oferujemy:
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz przyłączyć się do naszego zespołu wyślij swoją aplikację w postaci CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w formie plików DOC lub PDF nie przekraczających 250 KB na adres mailowy: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).”
Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.