Doradca ds. nieruchomości

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Alpha Nieruchomości

Alpha Nieruchomości to dynamicznie rozwijające się biuro, które tworzy zespół młodych, pełnych pasji i motywacji pośredników.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradcy ds. nieruchomości

Oferujemy:

  • atrakcyjne, elastyczne warunki zatrudnienia: stawka podstawowa + prowizja lub wyższa prowizja od sprzedaży
  • dodatkowe wynagrodzenie z tytułu poleceń naszych partnerów
  • niezbędny do pracy sprzęt – laptop, telefon, aparat fotograficzny, materiały reklamowe
  • elastyczny czas pracy
  • miłą atmosferę w biurze
  • komfortowe warunki pracy
  • wsparcie profesjonalistów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Obowiązki:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży
  • obsługa klienta kupującego
  • obsługa klienta sprzedającego
  • kompleksowe prowadzenie transakcji od momentu prezentacji nieruchomości do przekazania kluczy nowemu właścicielowi

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • doświadczenia w pracy z klientami
  • umiejętności współpracy w zespole
  • kultury osobistej, pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami i współpracownikami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na: [email protected]