Doradca ds nieruchomości

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Wrocław
Private Solutions Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.

Główne zadania:

  • umiejętne diagnozowanie potrzeb Klienta i dobór nieruchomości zgodnych z jego preferencjami,
  • pozyskiwanie oraz wprowadzanie nowych ofert nieruchomości do firmowej bazy danych,
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy,
  • pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • naukę sprzedaży od najlepszych na rynku doradców nieruchomości,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy,
  • pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
  • możliwość awansu,
  • świadczenia pozapłacowe: laptop, telefon służbowy,
  • pracę w biurze w samym centrum Wrocławia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży nieruchomości,
  • umiejętności budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z Klientami,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • min. średniego wykształcenia,
  • prawa jazdy kat. B + własnego samochodu,
  • nie wymagamy licencji pośrednika.

Prosimy przesyłać CV wraz ze zdjęciem na adres email: [email protected].

Prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.