Doradca ds. ekonomii społecznej – CRIS – Rybnik

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rybnik
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS poszukuje osoby na stanowisko

Doradcy

Wymiar czasu pracy:

etat

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2 lata doświadczenia w świadczeniu usług doradczych na rzecz podmiotów ekonomii społecznej (PES);
  • Znajomość sektora ekonomii społecznej, w tym specyfiki podmiotów działających na obszarach wiejskich;
  • Posiadanie umiejętności technicznych wymaganych przy realizacji danej usługi doradczej (obsługa komputera, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych).

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie doradztwa bieżącego dla uczestników projektu w zakresie m.in.: zakładania podmiotów ekonomii społecznej, formalno-prawnych aspektów funkcjonowania w sektorze ekonomii społecznej, zarządzania organizacją, pozyskiwania źródeł finansowania działalności, przygotowania i rozliczania projektów społecznych (osobiście, w tym także w siedzibie klienta, telefonicznie oraz przy wykorzystaniu Internetu);
  • Organizacja cykli doradczych całościowo obejmujących wybrane zagadnienia;
  • Dostarczanie zainteresowanym osobom fizycznym, przedstawicielom PES, JST itp. informacji o prowadzonym wsparciu oraz innych istotnych kwestiach w obszarze ekonomii społecznej.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected] do 24 października 2012 roku.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”