Doradca ds. biznesowych / Specjalista ds. marketingu

  • Wymiar czasu: Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Gdańsk
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

O projekcie:

Poszukujemy

specjalistów z dziedzin marketingu i doradców biznesowych

do projektu Pomorska Fabryka Designu. Celem Projektu jest wydłużenie aktywności zawodowej osób 50+ poprzez zastosowanie innowacyjnego modelu łączącego kreatywność z przedsiębiorczością.

W Projekcie wezmą udział osoby uzdolnione rękodzielniczo w wieku 50+, które w jego trakcie otrzymają szerokie wsparcie doradczo-szkoleniowe. Dla Uczestników Projektu otworzymy sklep internetowy i będziemy kreować oraz promować jego markę.

Zadania:

  • prowadzenie doradztwa dla osób 50+ z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie, a także wiążących się z nią działań marketingowych.

Szukamy osób, które:

  • posiadają doświadczenie biznesowe, w tym w e-commerce;
  • posiadają wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing i podobne);
  • są komunikatywne, umieją wychodzić z elastycznymi rozwiązaniami;
  • posiadają dobrą orientacja w zarządzaniu finansami w małych i średnich firmach;
  • posiadają dobrą orientację w marketingu, a w szczególności e-marketingu w przypadku specjalisty ds. marketingu i ogólną w przypadku doradcy biznesowego;
  • są zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych;
  • mile widzianym będzie również doświadczenie w prowadzeniu doradztwa i/lub szkoleń.

Oferujemy:

Kreatywną i rozwijającą pracę w dynamicznej organizacji pozarządowej przy tworzeniu czegoś zupełnie nowego, w tym współpracę przy tworzeniu nowej marki sklepu internetowego, z której korzystać będą uczestnicy Projektu. Jest to praca na umowę zlecenie, doradztwo realizowane będzie w okresie maj – październik 2013 r., w łącznym wymiarze około 90 h.

Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie http://www.gfp.com.pl/oferty-pracy.html Prosimy o przesłanie formularza adres: [email protected] do dnia 03.03.2013 r. Jako temat wiadomości należy wpisać „PFD – SM” (w przypadku specjalisty ds.. marketingu) lub „PFD – DB” (w przypadku doradcy biznesowego).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja