Dietetyk

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rybnik

Opis stanowiska:

  • fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse;
  • prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse;
  • zdobywanie zaufania klienta;
  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych;
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse;
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne);
  • zorientowanie na klienta;
  • komunikatywność;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku dietetyka:

1) Miejsce pracy: Rybnik
Region: śląskie

2) Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec, Czeladź

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem:
DIETETYK + miasto na adres [email protected]